Z Parku do Parku

Cześć, jestem Michał. Jeżdżę po parkach narodowych i opowiadam, dlaczego warto.

A warto!

Lubisz to co robię? Dowiedziałeś się ode mnie czegoś ciekawego? Zainspirowałem Cię do wyjazdu? Z przyjemnością przyjmę Twoje wsparcie. Dzięki!

Wybierz rodzaj wsparcia

Postaw kawę za

8  zł
15  zł
35  zł
lub
Mamy dla ciebie prezent! Dokończ transakcję by odblokować.

Podpisz się

Chcę dodać dedykację

Wybierz formę płatności

Blik
Karta płatnicza

Google Pay

Apple Pay

Płatność online