Cześć, z tej strony Werner z załogi blogu W cieniu Imperium. Od dłuższego czasu tworzę filmy na temat lore Warhammera. Jeśli uważasz, że robię dobrą robotę i chcesz mnie w tym wesprzeć, możesz postawić mi kawę!
Postaw kawę za
15 zł
20 zł
30 zł
lub
Mamy dla ciebie prezent! Dokończ transakcję by odblokować.