Werner

Cześć, z tej strony Werner z załogi blogu W cieniu Imperium. Od dłuższego czasu tworzę filmy na temat lore Warhammera. Jeśli uważasz, że robię dobrą robotę i chcesz mnie w tym wesprzeć, możesz postawić mi kawę!

Postaw kawę za

15  zł
20  zł
30  zł
lub
Mamy dla ciebie prezent! Dokończ transakcję by odblokować.

Podpisz się

Chcę dodać dedykację

Wybierz formę płatności

Blik
Karta płatnicza

Google Pay

Apple Pay

Płatność online