Jestem fotografem z zamiłowania.. Moją pasję do fotografowania możecie obserwować na Social Mediach. Mój cel przeżyć na tym bezrobociu. Moje marzenie -> kamera DJI OSMO POCKET. Dziękuję za każde wsparcie ☕ Tomasz Budasz ❤️
Wybierz rodzaj wsparcia
Postaw kawę za
10 zł
20 zł
30 zł
lub
Mamy dla ciebie prezent! Dokończ transakcję by odblokować.