Cześć, tu Loverowi! Czyli Ola i Daniel! :)
Jesteśmy parą zakochanych w sobie, rowerach i podróżach ludźmi. Jeździmy z sakwami, śpimy na dziko i gotujemy w plenerze, a gdzieś po drodze wszystko nagrywamy i relacjonujemy w mediach społecznościowych.
Nasza ostatnia podróż Mazury - Nordkapp - Gibraltar pokazała nam jak różnorodna jest Europa!
Teraz czas na kolejne przygody!
Jedziesz z nami?❤️
Google Pay
/
Apple Pay