HAIR STUDIO

Witaj! ? Jeśli masz ochotę w jakiś sposób wesprzeć mnie w tym, co robię, to zapraszam Cię na wirtualną kawkę ! Fryzjerstwo to moja pasja.Pomyślałem,że ta strona będzie fajnym sposobem na docenienie tego co robię, a to co tutaj uzbieram przeznaczę na dalszy rozwój (szkolenia),które mają swoją sporą cene.

Dziękuję ?

Wybierz rodzaj wsparcia

Postaw kawę za

8  zł
15  zł
25  zł
lub
Mamy dla ciebie prezent! Dokończ transakcję by odblokować.

Podpisz się

Chcę dodać dedykację

Wybierz formę płatności

Blik
Karta płatnicza

Google Pay

Apple Pay

Płatność online