Witaj! ? Jeśli masz ochotę w jakiś sposób wesprzeć mnie w tym, co robię, to zapraszam Cię na wirtualną kawkę ! Fryzjerstwo to moja pasja.Pomyślałem,że ta strona będzie fajnym sposobem na docenienie tego co robię, a to co tutaj uzbieram przeznaczę na dalszy rozwój (szkolenia),które mają swoją sporą cene.
Dziękuję ?
Google Pay
/
Apple Pay