Witam! Fotografią zajmuję się zawodowo od 2014 roku. Ukończyłam studia fotograficzne w 2013 roku w Australii (NCAT Preston). Dziękuję za docenienie i wsparcie mojej twórczości, każdy z Was jest owocem mojej pracy, która udoskonala motywuje i uskrzydla.