Dlaczego tworzymy zbiórkę? Widzimy trend, że FPL-owe treści są coraz częściej doceniane i płatne. My do tego poziomu schodzić nie będziemy _ content jest darmowy, porady na grupie też i żadnych zmian w tym zakresie nie przewidujemy. A jeśli Wam się podoba, to możecie nas wesprzeć - będzie nam bardzo miło. Dzięki!
Postaw kawę za
8 zł
15 zł
25 zł
lub
Mamy dla ciebie prezent! Dokończ transakcję by odblokować.