dkmotopl

Wróć do profilu

Wskrzeszenie E46

5302,80 zł/10000 zł
Koniec zbiórki za: 220 dni
Liczba wpłat: 231

Cześć!


Na wstępie informuję, że czuję się niezręcznie wychodząc do Was, moi widzowie, z taką formą. Zarzekałem się od zawsze, że wszystko co będę robił, będziepro bono,ale nastały trudne czasy.


Założyłem tę zrzutkę by kontynuować plany z autem, bohaterem mojego kanału - BMW E46.


Auto wymaga wkładu finansowego + chcę spełnić kilka "fanaberii". To co na samym początku jest najważniejsze do zrobienia to:


usunięcie rdzy w nadkolach z przodu

usunięcie rdzy w prawym tylnym nadkolu

usunięcie ognisk rdzy w progu

wspawanie całego progu pod autem

usunięcie rdzy w słupku A

wymiana zawieszenia (wahacze, tuleje)

wymiana dyferencjału lub regeneracja

zakup brakujących elementów takich jak nadkola, osłony, plastiki i inne.

zmiana koloru na estorill blue

inne...


być może kwota jest wygórowana, ale...


Osoby, które wesprą zbiórkę kwota minimum 25zł i podpiszą się nazwą konta w serwisie e46garage - otrzymają dostęp do strefy premium.


Wesprzyj zbiórkę kawą za

10  zł
20  zł
35  zł
lub
Mamy dla ciebie prezent! Dokończ transakcję by odblokować.

Podpisz się

Chcę dodać dedykację

Wybierz formę płatności

Blik
Karta płatnicza

Google Pay

Apple Pay

Płatność online