Zacząłem w branży IT na tyle niedawno, że jeszcze dobrze pamiętam jakie to wszystko na początku było niezrozumiałe. Dzięki temu, że dość szybko ogarnąłem "co i jak" - mogę w prostych słowach pomóc młodszym stażem ode mnie szybciej pojąć zawiłości i dodać nieco odwagi w klikaniu :) Trzymam za Was kciuki!
Google Pay
/
Apple Pay