Wierzę w astrologię jako drogę do nas samych i próbuję być dla Ciebie ciepłą dłonią, która na tę drogę naprowadzi. Wierzę w astrologię jako szereg cykli, które pozwalają lepiej zrozumieć dynamiki rządzące naszym życiem. Jeśli masz ochotę wesprzeć moją pracę, zachęcam i po stokroć dziękuję! :)
Postaw kawę za
8 zł
15 zł
25 zł
lub
Mamy dla ciebie prezent! Dokończ transakcję by odblokować.