

Kanał założyłem aby zabezpieczyć swoje zbiory, które ulegały degradacji na płytach CD i starych dyskach. Było to zrobione z myślą, tylko o mnie, abym miał co chcę w chmurze. Nie spodziewałem się, że znajdzie się nawet spora grupka słuchaczy. Teraz więcej zbiorów ma poza YT na dwóch innych platformach, gdzie wszystko co do tej pory dodałem jest publiczne (łatwo mnie znaleźć). Postanowiłem nie rezygnować z wstawiania nowych pozycji. Dlatego każda postawiona kawa to szansa na nowy audiobook.
Google Pay
/
Apple Pay