AutoMotoPasje

AutoMotoPasje

Odtwarzacz wideo YouTube

Hej! Chłopak po dziennikarstwie, z zamiłowaniem do motoryzacji. Zaczynał od roweru Reksio, potem przesiadł się na motorynkę i... się zaczęło😁 Będzie mi cholernie miło, jeśli uznacie, że czasem warto postawić mi kawkę czy wlać litr E10 do moto🙏 Dzięki, bądźcie zdrowi i szczęśliwi! Łukasz.

Postaw kawę za

10  zł
20  zł
35  zł
lub
Mamy dla ciebie prezent! Dokończ transakcję by odblokować.

Podpisz się

Chcę dodać dedykację

Wybierz formę płatności

Blik
Karta płatnicza

Google Pay

Apple Pay

Płatność online