Gdybym miała siebie opisać, byłoby to "człowiek orkiestra" 😂 Po przerobieniu różnych zawodów postawiłam wszystko na jedną kartę i na "stare lata" zachciało mi się spełniać swoje marzenie z dzieciństwa jakim jest malarstwo. Jeśli chcesz wesprzeć mój rozwój w tym kierunku zaproś mnie na wirtualną kawkę☕ciao!💜
Google Pay
/
Apple Pay