sitek_moto

Witam. Mam na imię Michał i jedną z moich pasji jest fotografia motoryzacyjna. Fotografowaniem zajmuje się głównie hobbystycznie a moje zdjęcia możesz zobaczyć na Fb : Michał Sitarz Fotografia Motoryzacyjna lub Insta: sitek_moto. Jestem miłośnikiem kawy z ekspresu ale za taką wirtualną również będę bardzo wdzięczny ?

Postaw kawę za

8  zł
15  zł
25  zł
lub
Mamy dla ciebie prezent! Dokończ transakcję by odblokować.

Podpisz się

Chcę dodać dedykację

Wybierz formę płatności

Blik
Karta płatnicza

Google Pay

Apple Pay

Płatność online