Hej! Jeżeli tu jesteś to zapewne znasz nasz profil na instagramie - @nowahuta_photo.Aby dalej móc realizować coraz to lepsze rzeczy oraz móc promować nową hutę potrzebujemy wsparcia, i za każdą złotówkę serdecznie dziękujemy! <3Wpisz w wiadomości swój @ z IG, a my twoją wpłatę udostępnimy na relacji!
Postaw kawę za
8 zł
15 zł
25 zł
lub
Mamy dla ciebie prezent! Dokończ transakcję by odblokować.