Hej wszystkim! :)
Skoro już tu jesteś, to wiesz, że prowadzę swoją stronę na fb publikując na niej różne, kolorowe treści oraz wydałam swoją autobiografię. Obecnie Rzecznik Finansowy nie rozwiązał mojej sprawy. Jeśli chcesz mi pomóc - Nie musisz nic kupować :) Wystarczy mi mała czarna capuccino lub latte. :)
Google Pay
/
Apple Pay